İBA Kimya kurulduğu tarihten bugüne, geniş ürün çeşidi, sürekli gelişen teknolojisi, uzman kadrosu ve yakın müşteri ilişkileriyle yurt içi ve yurt dışı pazarda güven ve beğeni kazanmıştır.

İBA Kimya müşterilerinin daima yanındadır. Satış öncesi ve sonrası sunulan teknik hizmetler ile müşterilerine en iyi seçenekleri sunmayı, teknolojik gelişmeleri aktarmayı ve uygulama sorunlarını çözmeyi hedefler.

Taşınabilir son teknoloji ekipmanlar desteğinde, uzman kimyager ve kimya mühendislerinden oluşan gezici teknik ekibimiz, tüm dünyada ve ülkemizin her yerinde ihtiyaç duyulan teknik hizmetleri sunmaya hazırdır.

İBA Kimya'nın ihracatı süreklilik gösteren bir artış trendi içindedir. Yurtdışındaki temsilcilikler vasıtasıyla satış ve teknik hizmetler verilmektedir.

Müşteri beklentilerinin tespit edilerek tam anlamıyla karşılanması amacıyla kurulmuş olan geniş satış ağı 5 bölge müdürlüğü ve 3 bayi teşkilatından oluşmaktadır. Bölge müdürlükleri ve bayilikler kanalıyla satış ve teknik servis hizmeti verilmekte, bölge-bayi stoklarından müşteri talepleri süratle karşılanmaktadır.
Bilgi Toplumu Hizmetleri