Takımımız galibiyetlerine bir yenisini daha ekledi.   16/11/2009
  1. lige çıkma hedefi ile sezona başlayan İba Ted Ankara bayan voleybol takımımız son olarak SGK 'yı 3-0 yenerek moral buldu. Haftalık maç sonuçları ve yorumlarını aşağdaki linkten takip edebilirsiniz. http://www.die4youankarakolejliler.com/
Merkezde keyifli buluşma   10 Ekim 2009
  İba Kimya, İba Valresa, Atico Trade çalışanları ve aileleri yeni tesiste bir araya geldi. İba Kimya Ted Ankara bayan voleybol takımımız da davetliler arasındaydı. Davetliler gün sonunda memnuniyetlerini dile getirdiler.
İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER   24 Haziran 2009
  Aroma bayanlar voleybol 2. liginde mücadele eden TED Ankara Koleji bayan voleybol takımına geçen yıl olduğu gibi bu sezon da İBA Kimya sponsor oldu. Hedefi birinci lige çıkmak olan takımımıza başarılar dileriz.
Seminer   02 Mayıs 2009
  Elektrostatik toz boya sektörüne yönelik “Toz Boya Teknolojisinde Yeni Ufuklar 2 ” isimli seminer, 30 Nisan 2009 tarihinde İba Kimya A.Ş. tarafından Polat Renaissance İstanbul Hotel’de gerçekleştirildi. Seminere İstanbul, Ankara, İzmir, Kayseri ve çevre illlerinde faaliyet gösteren firmalar katıldı. Seminerde İBA Kimya’nın yeni geliştirdiği korozyon kalkanı CorrShiled , iletken plastikler, solar reflektans toz boyalar, yumuşak dokunuş toz boyalar ve kolay temizlenen Lotus Efekt toz boyalar tanıtıldı. Kokteyl ve yemek ikramları sonrasında başlayan seminerin açılış konuşmasını İba Kimya A.Ş. Yönetim Direktörü Tulga DAL yaptı. Birinci bölümde; hammadde üreticisi DSM İş Geliştirme Direktörü Marcel SCHUTTE ve İba Kimya A.Ş. Ar-Ge direktörü Aslı DAL tarafından korozyon dayanımlı toz boyalar (CorrShield) sunuldu. İkinci bölümde Eurotec firması Teknik Genel Müdür Yardımcısı Murat CANSEVER tarafından "İletken Plastikler " tanıtıldı. Seminerinin moderatörlüğünü İba Kimya A.Ş. İK & Kalite Sistemleri Yöneticisi Serhat KARABULUT yaptı.
İBA Kimya Korozyon Kalkanı "CorrShield" toz boyayı geliştirdi.   20/03/2009
  IBA Kimya korozyon için yeni bir poliester teknoloji platformu kullanarak Korozyon Kalkanı "CorrShield" toz boyayı geliştirdi. Özellikle son kat ve astar uygulamalar için geliştirilmiş olan CorrShield, demir bileşikli metal malzemeler için korozyon koruması sağlar. Ürün detayları için Ürünler sayfasına bakınız.
Interlakokraska 2009 fuarına katıldık..   15/03/2009
  10-13 Mart 2009 tarihleri arasında Moskova' da 13.'sü düzenlenen Interlakokraska 2009 fuarına katılarak elektostatik toz boya ürünlerimizin tanıtımını gerçekleştirdik. Fuara yaş boya üreticileri, toz boya üreticileri, hammadde üreticileri ve uygulama ekipmanları sektörü temsilcileri katıldı. Ziyaretçiler fuara yoğun ilgi gösterdi.
Bilgi Toplumu Hizmetleri